Apocalypse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нови играчи!

3 posters

Go down

Нови играчи! Empty Нови играчи!

Post  myQueen Sat Apr 04, 2009 4:32 pm

За всички нови играчи в гилдията.... ДОБРЕ ДОШЛИ!

Сега за всички:

Регистрацията във форума е задължителна!
.


Тъйкато доста дебати се развихриха около това, ще се опитам да се обоснова за това изискване към всички.

1. Държа да се знаят правилата!

2. Тук можете да намерите полезна информация за играта.

3. Улеснявате разпределението на итамите, които са Ви необходими и има в други играчи или в guild bank.

4. Научавате новините и промените в гилдията.

Това са само основните мотиви!


Виждате, че това е насочено за да помага на всички в гилдията. Мисля, че в гилдията играят разумни хора, на които не им е нужно да отричат нещо само за да са опозиция.

Оставам темата отворена за коментари!

Моля, гилд чата не е мястото за подобни дебати. Уважавайте старанията на другите, за да се уважават вашите!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


For all new players in the Guild .... WELCOME!

Now for all:

Registration is compulsory in the forum! .

Since a lot of debates are have about this, I will try to justify this requirement at all.

1. Countries to know the rules!

2. Here you can find useful information about the game.

3. Facilitate the distribution of items for you and have other players or the guild bank.

4. Learn the news and changes in the Guild.

These are the main reasons!


See that this is aimed to help all in the Guild. I think that play Guild reasonable people do not need to deny something only to have opposition.

Topic remains open for comments!

Please guild chat is not the place for such debates. Respect the start of others to respect yours!
myQueen
myQueen
Guild Mistress


Back to top Go down

Нови играчи! Empty Re: Нови играчи!

Post  CutePoison Wed Dec 09, 2009 10:32 pm

Извинете ме ако съм объркал темата. :{ Играя от няколко дена (I r little n000bче) играта ми харесва и то доста, за сега ме зариби дано да не ме и разочарова. 25 лвл уориър съм ( MecheSNejnoSyrce ) и бих се радвал да стана част от гилдията ви, ноо до колкото разбрах трябва май първо да дигна 60 лвл. :/


ПП: Дано наистина не съм объркал темата :{{{ Sad

CutePoison


Back to top Go down

Нови играчи! Empty Re: Нови играчи!

Post  HEHAKO3EH Thu Dec 10, 2009 1:51 am

Вярно е че си объркал темата,но така и така съм тук,по-добре е да ти отговоря.
Нямаме предпочитания за левел,така че открий ме с многото ми герои( u3uqa,ATuHA, HAKO3EH или НАРуТО) всички се пишат с английски букви-комбинирани малки и големи и цифрата 3 и ще те приемем в гилда.Важното е да не ти се налага много да комуникираш с английски за да се оправяш в играта и с другите играчи. За това сме ние.БГ гилда Apocalypse. Нови играчи! Medieval Нови играчи! HiНови играчи! Cannabis Нови играчи! More_bg
HEHAKO3EH
HEHAKO3EH
Alfa Leader


Back to top Go down

Нови играчи! Empty Re: Нови играчи!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum